کد خبر: ۱۰۴۶۲۵۶
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۲ 22 May 2022

ملی‌پوش تاریخ‌ساز بوکس ایران گفت: دوست ندارم دستم در قهرمانی کشور بالا برود، فقط می‌خواهم در المپیک این اتفاق بیفتد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دانیال شه‌بخش، مرد تاریخ‌ساز بوکس ایران در مسابقات جهانی، امروز (جمعه - 30 اردیبهشت ماه) در نخستین مبارزه خود در رقابت‌های قهرمانی کشور برابر ستار سیدضیایی دیگر بوکسور بلوچ از تیم استان گلستان قرار گرفت و به برتری رسید.

شه‌بخش که در این مبارزه به شدت مورد تشویق هواداران سیستان و بلوچستانی قرار گرفت، در پایان مبارزه به داوران اجازه نداد که دست او را به عنوان بوکسور پیروز بالا ببرند و دست حریف خود را بالا برد تا از او حمایت کند.

شه‌بخش پس از پیروزی برابر حریف خود گفت: لطف تماشاچی‌ها بود که مرا تشویق می‌کردند. این موضوع روحیه برای همه بوکس استان است، چون تنها کسی نیستم که بهترین است و در آینده نه چندان دور قطعا از بوکسورهای سیستان و بلوچستان بیشتر خواهیم شنید.

وی  درباره عملکرد خوب حریف خود گفت: حریفم بوکسور خوبی بود و همه برای پیروزی به این مسابقات آمده‌اند. حریفان من برای برد آمده‌اند و فرقی هم ندارد چه کسی جلوی آن‌ها باشد، فقط قهرمانی می‌خواهند. من هم مثل آن‌ها فقط قهرمانی می‌خواهم.

شه‌بخش درباره تشویق پرشور هواداران زاهدانی‌ گفت: باز هم از هم استانی‌های عزیزم تشکر می‌کنم، واقعا لذت بخش بود و من هم فقط و فقط به عشق آنها می‌جنگم تا بهترین نتیجه را در میادین بین‌المللی برای آن‌ها کسب کنم.

المپین بوکس ایران درباره اقدام خود برای جلوگیری از بالا بردن دستش به عنوان ورزشکار پیروز توسط داور نیز گفت: علاقه زیادی نداشتم که دستم در این مبارزه بالا برود. فقط دوست دارم در المپیک دستم بالا برود.

او درباره مصدومیت سر خود که باعث خونریزی شد نیز گفت: یک آسیب جزئی بود و مشکلی‌ نیست.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار