کد خبر: ۱۰۷۰۳۰۰
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۱ 03 October 2022

خبرگزاری اصولگرای تسنیم خبری درباره فرمانده یگان امداد نیروی انتظامی مریوان منتشر کرد که عینا در پی می‌آید:

«فرمانده یگان امداد نیروی انتظامی مریوان که شب گذشته در اثر تیراندازی شخصی ناشناس در اغتشاشات زخمی شده بود، امروز در بیمارستان آسمانی شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مریوان ، سرهنگ دوم “داوود عبداللهی” فرمانده یگان امداد انتظامی مریوان که شب گذشته در اثر تیراندازی شخصی ناشناس در اغتشاشات زخمی شده بود، امروز در بیمارستان آسمانی شد.

شهید عبداللهی نهم مهر ماه در حین انجام ماموریت در درگیری با اغتشاشگران شهرستان مریوان مجروح شد که در نهایت علی‌رغم تلاش‌های پزشکان، امروز به درجه رفیع شهادت نائل شد.

فرمانده انتظامی استان کردستان در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار تسنیم در سنندج با تایید خبر شهادت فرمانده یگان امداد انتظامی‌ مریوان و تسلیت به خانواده معظم شهید و مردم استان گفت: این همکار عزیزمان شب گذشته در درگیری با اغتشاشگران زخمی و عصر امروز در بیمارستان کوثر سنندج به درجه رفیع شهادت نائل شد.

سردار علی آزادی افزود: مراسم تشییع شهید عبداللهی فردا صبح ساعت ۹ تا ۱۰ صبح از میدان آزادی تا انقلاب سنندج برگزار و سپس پیکر مطهر شهید به زادگاهش لرستان انتقال داده می‌شود.

به گزارش تسنیم، اغشتشاگران و مزدوران ضدانقلاب در اغتشاشات اخیر به مردم و نیروهای نظامی و انتظامی حمله کرده و تاکنون چهار نفر از جوانان و یک نیروی انتظامی کردستان به شهادت رسیده‌اند.»

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار