تسنیم : سردار کرمی گفت: امروز جمهوری اسلامی در جبهه حق با تمام توان در مسیر پیشرفت است و جبهه باطل با تمام توان به میدان آمده است تا اراده‌های ما را سست کند و آن را بشکند.
کد خبر: ۱۰۷۷۴۰۸
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۹ 16 November 2022

فرمانده قرارگاه قدس جنوب‌شرق نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز دشمن وحدت مردم ما را نشانه گرفته است اما هوشیاری و بصیرت مردم سیستان و بلوچستان اجازه نداده و نخواهد داد طراحی دشمنان به نتیجه برسد.

سردار محمد کرمی صبح امروز در همایش «تحکیم وحدت و همدلی» که با حضور هیئت اعزامی از سوی رهبر معظم انقلاب به سیستان و بلوچستان و جمعی از علما، بزرگان، ریش‌سفیدان، سران طوایف شیعه و سنی، نخبگان و مدیران استان برگزار شد، ضمن عرض خیر مقدم به اعضای هیئت اعزامی رهبری اظهار داشت: از عنایت ویژه رهبر معظم انقلاب به استان سیستان و بلوچستان و اعزام هیئت ویژه کمال تشکر را داریم و امیدواریم با حضور این هیئت وحدت در استان بیش از پیش تحکیم شود.

فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه نگاه رهبر معظم انقلاب به مجموعه استان ویژه و راهبردی است، گفت: همه ما در استان سیستان و بلوچستان باید کمک کنیم این خطه از ایران اسلامی با تلاش مبتنی بر دانش آباد شود. اسلام کار، تلاش و کوشش و کسب علم را عین عبادت می‌داند و رهبری بارها بر این نکته تأکید داشته‌اند و ما هم باید در این مسیر گام برداریم.

وی تصریح کرد: امروز در جنگ شناختی دشمن با روش‌های مختلف به‌دنبال مدیریت ذهن‌ها است؛ جهاد تبیین که رهبر معظم انقلاب بر آن تأکید دارند برای مقابله با جنگ شناختی بهترین شیوه است و ما باید در این مسیر هرچه در توان داریم به میدان بیاوریم.

سردار کرمی گفت: امروز جمهوری اسلامی در جبهه حق با تمام توان در مسیر پیشرفت است و جبهه باطل با تمام توان به میدان آمده است تا اراده‌های ما را سست کند و آن را بشکند.

فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه افزود: امروز دشمن وحدت مردم ما را نشانه گرفته است اما هوشیاری و بصیرت مردم سیستان و بلوچستان اجازه نداده و نخواهد داد طراحی دشمنان به نتیجه برسد. امروز همه مردم سیستان و بلوچستان از شیعه و سنی تلاش دارند با وحدت اهداف نظام را پیش ببرند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار