پیام استاندار سیستان و بلوچستان در پی حادثه اخیر تروریستی تهران
· استاندار سیستان و بلوچستان در این پیام با تسلیت به خانواده شهدا و آرزوی بهبودی عاجل برای مجروحان گفت: بدون تردید این اقدام مذبوحانه و ضد انسانی تروریست های کوردل ، ما را از آرمان ها و اهدافمان بازنخواهد داشت. "علی اوسط هاشمی" افزود: قطعا این اقدام وحشیانه و بزدلانه تروریست ها ، زمینه استحکام وحدت ملی، انسجام و همبستگی را در راستای مبارزه با تروریسم ، افراط گرایی ، خشونت طلبی و خشکاندن ریشه های آن در منطقه بیش از گذشته فراهم می کند.
کد خبر: ۴۳۷۷۵۷
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۹ 09 June 2017

:به گزارش تابناک سیستان و بلوچستان متن پیام استاندار بدین شرح است

بسمه تعالی

اقدام وحشیانه و کور مزدوران استکبار در ماه مبارک رمضان در حرم مطهر حضرت امام(ره) و ساختمان اداری مجلس شورای اسلامی که منجر به شهادت شماری از هموطنان و مجروح کردن عده ای دیگر از شهروندان کشورمان شد، قلب و روح هر انسان آزاده ای را جریحه دار می کند و حادثه‌ای تلخ و تاسف انگیز بود.

بدون تردید این اقدام مذبوحانه و ضد انسانی تروریست های کوردل ، ما را از آرمان ها و اهدافمان بازنخواهد داشت و قطعا اقتدار ، استحکام وحدت ملی، انسجام و همبستگی را در راستای مبارزه با تروریسم ، افراط گرایی ، خشونت طلبی و خشکاندن ریشه های آن در منطقه بیش از گذشته موجب می گردد .

بی شک توطئه های شوم دشمنان همراهی و پشتیبانی ملت را از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیشتر کرده و مردم سرفراز ایران با عزمی راسخ تر از گذشته کشور را همچنان در مسیر اعتلاء ، توسعه همه جانبه و گسترش و تعمیق پیوندهای سازنده داخلی و بین المللی به پیش خواهند برد.

اینجانب ضمن تقدیر از واکنش سریع و اقتدار تمامی نیروهای امنیتی در هلاکت و پایان دادن به غائله جنایتکاران ، بدینوسیله همدردی عمیق و مراتب تسلیت را به خانواده بزرگوار شهدای عزیز و ملت ایران ابراز داشته و برای مجروحان این حادثه نیز آرزوی بهبودی عاجل دارم.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار