رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان گفت: ماموران پلیس آگاهی با انجام کار اطلاعاتی گسترده، قاتل فراری که پس از ارتکاب قتل در استان گلستان به شهرستان هیرمند متواری شده بود را شناسایی و دستگیر کردند.
کد خبر: ۴۴۴۲۹۵
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۱ 19 June 2017

ابراهیم ملاشاهی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار کرد: در پی وصول خبری مبنی بر مخفی شدن قاتل فراری در یکی از محلات شهرستان هیرمند، شناسایی و دستگیری متهم به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی پس از انجام کار اطلاعاتی و تحقیقات همه جانبه و با اقدامات پلیسی، هویت قاتل فراری را که در شهرستان گرگان دست به قتل زده و متواری شده بود و هم اکنون با نام مستعار در شهرستان هیرمند زندگی می‌کرد، را به دست آورده و مورد شناسایی قرار دادند.

ملاشاهی ادامه داد: ماموران با هماهنگی مقام قضائی، متهم را در مخفیگاهش در هیرمند دستگیر کردند و در بازجوی‌های به عمل آمده متهم به جرم خود اعتراف کرد.

ملاشاهی با اشاره به اختلافات مالی بین این دو نفر که باعث قتل شد، تصریح کرد: متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: همکاری و همراهی ‌شهروندان با پلیس در به دست آمدن موفقیت در ماموریت‌های مختلف پلیس تاثیرگذار است و بدون شک بخش مهمی از توفیقات پلیس مرهون همکاری مردم با پلیس بوده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار