رئیس پلیس موادمخدر سیستان و بلوچستان:
رئیس پلیس موادمخدر استان از کشف محموله سنگين یک تن و 777 کیلوگرمی مواد افيونی توسط جان برکفان نیروی انتظامی در استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
کد خبر: ۵۴۲۹۸۹
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۹ 24 December 2017

سرهنگ محمدرضا نصیری گفت: یگان های عملیاتی پلیس موادمخدر استان سیستان و بلوچستان در شهرستان مهرستان در اقدامي اطلاعاتي با ردزني هاي گسترده به سرنخ هايي از حمل محموله سنگین موادمخدر توسط سوداگران مرگ در منطقه آشار در محور مهرستان- سرباز دست يافتند.
وی افزود: پس از تكميل تحقيقات پوششي و نامحسوس، یگان های عملياتی پليس موادمخدر در شهرستان مهرستان با نيابت قضائي به منطقه موردنظر اعزام و در یک درگیری مسلحانه با قاچاقچیان، موفق به توقف سه دستگاه خودرو حامل مواد افيوني و دستگیری 5 قاچاقچی شدند.
سرهنگ نصیری در ادامه اظهار داشت: ماموران در بازرسی از خودروهای سوداگران، موفق به کشف یک تن و 623 کیلوگرم تریاک، 136 کیلوگرم مرفین، 18 کیلوگرم کراک و یک قبضه سلاح کلاش و یک قبضه کلت کمری به همراه مهمات مربوطه از قاچاقچیان شدند.
رئیس پلیس موادمخدر استان سیستان و بلوچستان با هشدار به خانواده ها در خصوص معضلات و پيامدهاي موادمخدر، تصريح کرد: از شهروندان تقاضا مي کنیم هرگونه اخبار و اطلاعات خود مبني بر نگهداري و خريد و فروش مواد مخدر را از طريق شماره تماس 110 به پليس اطلاع رسانی کنند تا نسبت به برخورد با اخلال گران در کمترین زمان اقدام شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار