کد خبر: ۶۲۷۶۹۱
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۴ 07 July 2018

دادستان عمومی و انقلاب نیکشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: مامور خاطی نیروی انتظامی این شهرستان که در تعقیب وگریز بسوی یک خودروی سواری تیراندازی کرده بود، پس از بررسی های لازم و صدور حکم قضایی بازداشت شد.

محسن گل محمدی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ماموران انتظامی نیکشهر در 24 ساعت گذشته در تعقیب و گریز بسوی یک خودروی سواری 405 حامل چند لیتر سوخت (بنزین) شلیک کردند که خودرو واژگون شد.
وی بیان کرد: این حادثه در شهر نیکشهر رخ داده و تیراندازی خودسرانه سبب واکنش مردم و به ویژه فعالان شبکه های اجتماعی و محافل عمومی شده است.
وی افزود: بازداشت این مامور خاطی از هرگونه تجمع مردمی برای پیگیری این مورد بصورت غیرقانونی جلوگیری شد و قدردانی مردم را در پی داشته است.
وی با اظهار تاسف از تیراندازی های بی مورد برخی ماموران بسوی خودروهای حامل مقدار کمی موادسوختی، خاطرنشان کرد: هیچ ماموری در نیکشهر حق تیراندازی بسوی خودروهای حامل سوخت ندارد.
دادستان عمومی وانقلاب نیکشهر گفت: برخوردهای لازم با سارقان مسلح و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی انجام شده است و نیکشهر از نظر امینتی شرایط مطلوبی را دارد.
گل محمدی پیگیری مطالبات و مشکلات از مجاری قانونی را مورد تاکید قرار داد و از نیروهای انتظامی نیز خواست با رعایت قوانین و مقررات و پرهیز از هرگونه حرکت غیرقانونی مسبب برخی ناامنی ها نشوند. 

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار