وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه مراسم تشییع پیکر شهدای حادثه تروریستی چابهار گفت: کسانی که این اتفاق ناگوار را رقم زدند به گمان اینکه خودشان می‌خواهند در توسعه این منطقه اخلالی ایجاد کنند دست به این اقدام زدند، اما چابهار منطقه امنی بوده، هست و خواهد بود و با این ترقه بازی‌ها امنیت این منطقه به هم نمی‌ریزد.
کد خبر: ۶۸۷۹۱۹
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۰ 07 December 2018

به گزارش تابناک سیستان و بلوچستان سید عباس صالحی در دومین روز از سفر خود به استان سیستان و بلوچستان با حضور در مراسم تشییع پیکر شهدای حادثه تروریستی چابهار «شهید ناصر درزاده» و «شهید داریوش رنجبر» به مقام شامخ شهدای این حادثه ادای احترام کرد.

در حاشیه این مراسم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مورد اتفاقات تروریستی چابهار نیز یادآور شد: کسانی که این اتفاق ناگوار را رقم زدند به گمان اینکه خودشان می‌خواهند در توسعه این منطقه اخلالی ایجاد کنند دست به این اقدام زدند، اما چابهار منطقه امنی بوده، هست و خواهد بود و با این ترقه بازی‌ها امنیت این منطقه به هم نمی‌ریزد.

گفتنی است سید عباس صالحی بعد از مراسم تشییع پیکر شهداء به نمایندگی از طرف رئیس جمهور در بیمارستان چابهار حضور پیدا کرد و به عیادت مجروحان این حادثه کور تروریستی رفت و برای مجروحان از درگاه خداوند متعال طلب شفای عاجل کرد.

حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به نمایندگی از رئیس جمهور در چابهار/ ترقه‌بازی ها امنیت چابهار را مخدوش نمی‌کند

حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به نمایندگی از رئیس جمهور در چابهار/ ترقه‌بازی ها امنیت چابهار را مخدوش نمی‌کند

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار