با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی چند ماه گذشته سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات استان سيستان و بلوچستان، یک شبكه ارتشاء و اختلاس در شیلات استان سیستان و بلوچستان شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی مورد ضربه قرار گرفت.
کد خبر: ۷۸۱۳۲۳
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۲ 19 September 2019

به گزارش تابناک سیستان و بلوچستان مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اطلاعات از شناسایی شبكه ارتشاء و اختلاس در اداره کل شیلات استان سیستان و بلوچستان  خبر داد.

بر پایه این گزارش، طی بررسی های بعمل آمده در جريان اين پرونده، 13 نفر از اعضای اصلی اداره کل شیلات و دلالانی كه اقدام به ارتشاء و صدور مجوزهاي غيرقانوني ساخت شناورهای صیادی برای افراد فاقد صلاحیت در استان های سیستان و بلوچستان، هرمزگان و تهران مي نمودند دستگیر و تحویل مراجع قضایی گردیدند.
همچنین در تحقیقات صورت گرفته متهمین دستگیر شده به اخذ 7 میلیارد تومان وجوه غیرقانونی (رشوه) از صاحبان و نمایندگان کشتی های ترالر، تبانی در راستای صدور موافقت های اصولی ساخت شناور و نقل و انتقال شناورها به استان های همجوار و هم چنین تضییع حقوق بیت المال و اختلاس 14/5 تن محصول از مزرعه پرورش میگوی شیلات در منطقه گواتر چابهار اعتراف نموده اند.
اقدامات غیرقانونی این افراد خسارات قابل توجهی در حوزه صید و صیادی، محیط زیست دریایی و شناورهای صیادی وارد نموده است.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار