مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان
راه ارتباطی ۷۵ روستای گرفتار برف و یا سیلاب نیمه شمالی استان با پایدار شدن شرایط جوی و تلاش شبانه روزی راهداران، بازگشایی شد.
کد خبر: ۸۱۳۸۸۳
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۴ 14 January 2020

 به گزارش تابناک سیستان و بلوچستان، ایوب کرد، اظهار داشت: به دلیل سیلاب ناشی از بارندگی شدید در سراسر استان که در مناطق کوهستانی به صورت بارش سنگین برف بوده است، شاهد مسدود شدن مسیر ارتباطی ۱۲۵ روستا در حوزه جغرافیایی فعالیت این اداره کل بودیم که با فروکش کردن بارش باران و برف در منطقه و تلاش بی وقفه نیروهای راهداری، مسیر ارتباطی 75 روستا بازگشایی شده و راهداران مشغول بازگشایی راه ارتباطی 50 روستای باقیمانده هستند.

وی ادامه داد: در حال حاضر ۳۰ اکیپ با بهره گیری از ۱۰۰ دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین راهداری در نیمه شمالی سیستان و بلوچستان در حال خدمات رسانی به مردم و بازگشایی مسیرها هستند.

مدیر کل راهدارای و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از عادی بودن تردد در راه های اصلی و فرعی نیمه شمالی این استان خبر داد و افزود: با تلاش شبانه روزی همکاران ما تمامی محورهای مسدود شده، بازگشایی گردیده و تنها محور فرعی میل نادر - سفید آبه کماکان مسدود است که منتظر فروکش کردن سیلاب جهت ترمیم آسیب ها و بازگشایی محور هستیم.

کرد در پایان با اشاره به کاهش شدید دما در نیمه شمالی استان و بروز پدید یخبندان در اکثر نقاط از کاربران جاده خواست تا پیش از ورود به محور های مواصلاتی، وضعیت آن را از طریق سامانه های تلفنی، پیامکی و اینترنتی ۱۴۱ استعلام نمایند و صرفاً پس از اطمینان از سالم بودن خودرو و با همراه داشتن تجهیزات لازم اقدام به تردد نمایند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار