شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی:
۱۲ هزار لیتر نفت سفید برای ۲۰۰ خانوار روستاهای سیل‌زده منطقه زابل در استان سیستان و بلوچستان ارسال شده است و توزیع سیلندرهای گاز نیز همچنان ادامه دارد و هموطنان محترم منطقه به هیچ وجه نگران تامین گاز نباشند.
کد خبر: ۸۱۵۲۳۸
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۵ 19 January 2020

به گزارش تابناک سیستان و بلوچستان، ذخیره‌سازی سوخت در روستاها، شهرها و انبارهای منطقه زاهدان مطلوب بوده و هیچ‌گونه کمبودی در این زمینه وجود ندارد. همچنین وضعیت سه انبار منطقه در خاش، زابل و زاهدان مطلوب بوده و ستاد بحران نیز در منطقه تشکیل شده و نیروهای این منطقه در آماده‌باش کامل به سر می‌برند.

این گزارش می افزاید، اگرچه بیشتر نقاط جنوبی استان درگیر سیلاب‌ها بوده‌اند، خوشبختانه آسیب‌دیدگی در تاسیسات ذخیره‌سازی و توزیع سوخت در منطقه به‌ویژه جایگاه‌های عرضه سوخت در اثر سیلاب‌ به وجود نیامده و منطقه زاهدان این آمادگی را دارد تا در صورت نیاز به عنوان یک منطقه معین نسبت به سوخت‌رسانی به مناطق همجوار اقدام کند.

توزیع سیلندر گاز و نفت بین خانوارهای سیل‌رده منطقه سیستان/ گاز به میزان کافی تامین می‌شود؛ نگران نباشید
توزیع ۱۳ هزار سیلندر گاز مایع در روستاهای سیل‌زده سیستان و بلوچستان

بر پایه این گزارش، میزان سهمیه گاز مایع توزیع شده در منطقه زاهدان در نه ماه ابتدایی امسال در مقایسه با سال گذشته، حدود ۶ درصد افزایش یافته است و تا کنون حدود ۱۳ هزار سیلندر گاز مایع تحویل شرکت‌های توزیع‌کننده گاز مایع شد که در نقاط سیل‌زده منطقه زاهدان توزیع شده است.

شایان ذکر است، با توجه به ذخایر گاز مایع، این منطقه آمادگی دارد تا هر میزان نیاز مردم مناطق سیل‌زده به گاز مایع را تامین کند، ضمن اینکه آمادگی کامل برای تامین سوخت مورد نیاز خودروهای امدادی نیز وجود دارد.

توزیع سیلندر گاز و نفت بین خانوارهای سیل‌رده منطقه سیستان/ گاز به میزان کافی تامین می‌شود؛ نگران نباشیدتوزیع سیلندر گاز و نفت بین خانوارهای سیل‌رده منطقه سیستان/ گاز به میزان کافی تامین می‌شود؛ نگران نباشید

 

برچسب ها: گاز سیستان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار