مدیر‌کل دفتر مدیریت بحران استانداری کرمان گفت: طوفان در شرق و سیلاب در جنوب استان کرمان باعث خسارات زیادی به زیرساخت‌ها و مسدود شدن راه‌ها شده است.
کد خبر: ۸۲۲۲۱۶
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۵ 12 February 2020

سامانه بارشی جدیدی که از اوایل این هفته وارد استان کرمان شده تمامی استان را تحت تاثیر خود قرار داده است و این وضعیت جوی تا فردا ادامه دارد.

مجید سعیدی مدیر‌کل دفتر مدیریت بحران استانداری کرمان در گفت‌‌وگو‌ با خبرنگار تسنیم در کرمان با اشاره به آخرین وضعیت خسارت طوفان و سیلاب در جنوب و شرق استان کرمان اظهار داشت: بارش شدید باران در جنوب استان کرمان به سیلابی شدن برخی از رودخانه‌ها در این منطقه منجر شده است.

وی از انسداد جاده رودبار به سمت ایرانشهر خبر داد و تصریح کرد: علاوه بر آن دو راهی فرعی کهنوج به رودبار و راه ارتباطی 23 روستای شهرستان رودبارجنوب نیز قطع شده است.

مدیر‌کل دفتر مدیریت بحران استانداری کرمان با اشاره به اینکه سیلاب‌ها به زیرساخت‌ها در این منطقه خساراتی نیز وارد کرده است گفت: برق تعدادی از این روستاها قطع شده که با فروکش کردن سیلاب‌ها برق آنها وصل می‌شود.

وی از وزش شدید باد و طوفان در شمال، مرکز و به ویژه شرق استان کرمان خبر داد و عنوان کرد: وزش شدید باد و طوفان همچنان در این مناطق ادامه دارد و به محدودیت دید در جاده‌های مواصلاتی و راه‌های روستایی به ویژه در ریگان و فهرج منجر شده است.

سعیدی از خسارت طوفان به بخش کشاورزی و زیرساخت‌ها در ریگان و فهرج خبر داد و افزود: با فروکش کردن سیلاب و طوفان در جنوب و شرق استان میزان خسارات برآورد می‌شود.

منبع: تسنیم
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار