رسول خطیبی بازیکن پیشین استقلال و سرمربی کنونی آلومینیوم اراک درباره بازی تیمش با پرسپولیس در هفته آینده لیگ برتر گفت : همه بازی ها برای ما یکی هستند و در خانه مان به کسی باج نمی دهیم .
کد خبر: ۹۳۲۶۰۸
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۱ 16 January 2021

رسول خطیبی پس از تساوی مقابل گل‌گهر اظهار داشت:

با یک تیم قابل احترام بازی داشتیم. امیر قلعه‌نویی سرمربی آن‌ها بهترین مربی لیگ‌های مختلف است و بازیکنان تاپ و تاثیرگذاری دارند. این بازی همه چیز داشت و فقط گل نداشت.

وی ادامه داد:

بچه‌های ما واقعا در هر دو نیمه خوب بودند. گل‌گهر در ۱۵ دقیقه اول با استفاده از کناره‌ها و ضربات ایستگاهی به ما خیلی فشار آورد. بازیکنانمان طبق آنچه که در مورد ارسال‌ها و ضربات ایستگاهی گفته بودیم، توانستند وظایفشان را خوب انجام بدهند. در نیمه دوم شکل کار عوض شد. اصلا موقعیتی به گل گهر ندادیم ولی چند موقعیت را توانستیم به وجود بیاوریم و می‌توانستیم در نیمه دوم برنده بازی باشیم.

سرمربی آلومینیوم اراک گفت:

از عملکرد بازیکنانمان که مردانه جنگیدند و تلاش کردند تشکر می‌کنم. آن‌ها وظایفی را که براساس بازی گفته بودیم، انجام دادند. تغییراتی هم داشتیم. نفراتی که آمدند واقعا خوب کار کردند. از همه آن‌ها ممنونم که بازی خوب و جانداری را انجام دادند.

رسول خطیبی در خصوص بازی بعدی آلومینیوم مقابل پرسپولیس در اراک عنوان کرد:

همه بازی‌ها یکی هستند و تفاوتی ندارند. ما در زمین خودمان مطمئن باشید به هیچ کس باج نمی‌دهیم. کار در اینجا به نوعی برای همه تیم‌ها سخت است. ان‌شالله همین روندمان را ادامه می‌دهیم. تلاش می‌کنیم فوتبال زیبایی را ارائه بدهیم که همه تیم آلومینیوم اراک را دوست داشته باشند. حالا هرکه می‌خواهد جلویمان قرار بگیرد فرقی ندارد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار