شرکت توانیر در پی انتشار برخی اخبار رسانه‌ها در خصوص جداول خاموشی‌ها اطلاعیه‌ای صادر کرد.
کد خبر: ۹۷۴۴۷۳
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۹ 28 June 2021

به گزارش تابناک سیستان و بلوچستان، در پی انتشار جداول خاموشی در فضای مجازی، شرکت توانیر با انتشار اعلامیه‌ای، این جداول را غیرقطعی دانست و گفت اگر هم‌وطنان الگوی مصرف بهینه را در دستور کار قراردهند، شاهد تغییرات مهمی در جداول و حذف خاموشی‌ها خواهیم بود.

در این اطلاعیه آمده است: بدینوسیله به اطلاع عموم هموطنان می‌رساند، جداول خاموشی‌های منتشر شده توسط شرکت‌های توزیع نیروی برق در سراسر کشور احتمالی است. به این معنا که در صورت رعایت راهکارهای مدیریت مصرف، ساعات اعلام شده در جداول مذکور، اجرا نخواهد شد.

همانطور که مشترکان نیز اطلاع دارند، به دلیل همکاری ارزشمند مردم مشترکان صنعتی و کشاورزی خوشبختانه جداول خاموشی‌های احتمالی اعلام شده در روزهای اخیر اجرا نشده است.
از این رو تاکید می‌شود که انتشار این جداول احتمالی به هیچ عنوان نشانگر در پیش بودن خاموشی‌ها نیست و انتشار اخباری از این دست که باعث نگرانی جامعه می‌شود، از درجه اعتبار ساقط است.

از این رو ضمن تقدیر از همه اصحاب رسانه که در اطلاع رسانی و آگاه سازی با صنعت برق همکاری می‌کنند، خواهشمند است از این پس در اطلاع رسانی‌ها به این موضوع توجه ویژه داشته باشند.

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین