کد خبر: ۹۹۳۸۰۹
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۷ 14 September 2021

سیدعباس عراقچی، با تقدیر از عملکرد ورزشکاران نابینا کشورمان در مسابقات پارالمپیک توکیو گفت: قهرمانی با چشم‌های بسته کار هر کس نیست.

عراقچی: قهرمانی با چشم‌های بسته کار هر کس نیست

به گزارش ایسنا، سید عباس عراقچی، معاون سیاسی وزارت امور خارجه، امروز (دوشنبه) در جلسه هیات رئیسه فدراسیون نابینایان و کم بینایان کشور که در پایان مسابقات پارالمپیک توکیو و در محل این فدراسیون برگزار شد، اظهار کرد: ورزشکاران نابینا در توکیو خوش درخشیدند و یک‌سوم مدال‌های طلای کاروان پارالمپیک ایران متعلق به آنها بود. ٨ ورزشکار نابینا و کم بینای اعزامی موفق به کسب ۴ مدال طلا و دو نقره شدند. عملکرد آنها که تنها بخش کوچکی از ورزشکاران پارالمپیکی اعزامی را تشکیل می دادند خیره کننده بود.

وی افزود: به عنوان عضو هیات رئیسه فدراسیون نابینایان و کم بینایان به این عزیزان تبریک می‌گویم و برای همه ورزشکاران نابینا و کم بینای کشورمان آرزوی موفقیت بیشتر در میادین ملی و بین‌المللی دارم.

عراقچی در پایان با بیان اینکه امیدوارم وزارت ورزش و کمیته ملی پارالمپیک کشورمان توجه بیشتری به فدراسیون نابینایان و کم بینایان داشته باشند و به ویژه برای تاسیس ورزشگاه‌ها و امکانات ویژه نابینایان مساعدت کنند، گفت: قهرمانی با چشم‌های بسته کار هر کس نیست.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار