کد خبر: ۱۱۶۸۶۴۷
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۷:۱۴ 27 May 2024

مدیر کل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان از محکومیت یک میلیارد و ۷۹۲ میلیون ریالی قاچاقچی سوخت در نیکشهر خبر داد.

منصور انصاری در گفت وگو با ایسنا،  گفت: پرونده فروش چهار هزار و ۱۵۳ لیتر گازوئیل به ارزش ۸۹۶ میلیون ریال در شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان نیکشهر بررسی شد.

مدیر کل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان گفت: شعبه پس از بررسی مستندات موجود در پرونده، تایید واگذاری کارت سوخت خودرو و برداشت غیرمجاز از سهمیه تخصیصی از طریق خودروی دیگر، اتهام انتسابی را محرز و متهم را برای فروش سوخت از نوع یارانه ای خارج از ضوابط تعیینی دولت، به پرداخت یک میلیارد و ۷۹۲ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

وی همچنین از محکومیت یک میلیارد و ۶۰۹ میلیون ریال قاچاقچی سوخت در ایرانشهر خبر داد و گفت: پرونده خرید و فروش ۲ هزار و ۱۵۰لیتر گازوئیل به ارزش ۸۰۴ میلیون ریال در شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان ایرانشهر بررسی شد.

انصاری افزود: شعبه پس از بررسی مستندات موجود در پرونده، علاوه بر ضبط سوخت های کشف شده، اتهام انتسابی را محرز و متهم را به پرداخت یک میلیارد و ۶۰۹ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

به گفته مدیر کل تعزیرات حکومتی استان، هنگ مرزی جکیگور این میزان سوخت را از یک دستگاه وانت نیسان بدون پلاک کشف و گزارش آن را برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال کرد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار