دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از اقدامات انجام شده در مجتمع پتروشیمی بدر شرق در راستای ارتقای اشتغال جامعه محلی تقدیر و حمایت نمود. دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی
کد خبر: ۱۱۶۸۸۸۳
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۳ 28 May 2024

به گزارش تابناک به نقل از روابط عمومی مجتمع پتروشیمی بدر شرق، حجت‌اله عبدالملکی حمایت خود از اقدامات انجام شده در مجتمع پتروشیمی بدر شرق را اعلام نمود.
برپایه این گزارش، بهزاد انصاری مدیرعامل مجتمع پتروشیمی بدرشرق در دیدار با حجت اله عبدالملکی دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رئیس جمهور شهید و همراهان ایشان به ارائه گزارش عملکرد این مجتمع پرداخت.

 در ادامه این دیدار بهزاد انصاری آخرین اقدامات انجام شده در پروژه مجتمع پتروشیمی بدر شرق و میزان پیشرفت بخش‌های مختلف آن و همچنین اقدامات انجام شده در سایر قسمت‌ها از جمله جذب و نگهداشت منابع انسانی متخصص محلی که منجر به انتخاب مجتمع پتروشیمی بدر شرق بعنوان کارفرمای نمونه گردید را برای ایشان تشریح نمود.

حجت‌الله عبدالملکی ضمن تشکر از اقدامات انجام شده توسط بهزاد انصاری بویژه در بخش جذب متخصصین محلی و ایجاد اشتغال مناسب در سطح استان سیستان و بلوچستان، از حمایت کامل شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از طرح مجتمع پتروشیمی بدر شرق و همراهی لازم جهت رفع تنگناهای موجود خبر داد.

گفتنی است مجتمع پتروشیمی بدر شرق در شهرک پتروشیمی مکران منطقه آزاد چابهار در حال اجرا می باشد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار